INFO Spotkanie z Mikołajem już 3 grudnia 2023

Atrakcje obiektu i regionu

ATRAKCJE

miejsce grillowe, plac zabaw, parking...

Dworek Jolanta to hotel ***, restauracja, sala balowa, dwie sale szkoleniowe, letni ogród piwny (Marianówka), miejsce grillowe, muszla koncertowa, mini plaża, staw zarybiony, plac zabaw dla dzieci, oraz boisko do siatkówki bezpłatny parking strzeżony. To wszystko do Państwa dyspozycji.
ALL FACILITIES

Proponujemy wycieczki rowerowe po okolicy, nordinc walking, spacer w pobliskim lesie oraz cisze i spokój od codziennego zgiełku.

Inne atrakcje w Białej Podlaskiej to znajdujące się nieopodal miasta stadnina koni arabskich w Janowie Podlaskim, co roku odwiedzana przez wielbicieli tych przepięknych zwierząt, sanktuaria katolickie w Kodniu i Leśnej Podlaskiej, cerkiew unicka w Kostomłotach - wyjątkowy obiekt w Polsce oraz stary cmentarz tatarski w Studziance. Biała Podlaska i okolice to bowiem historycznie teren zamieszkiwany przez różne narodowości, do dzisiaj zachowujący swoistą odrębność kulturową wobec innych części Polski. Pobyt w miejscowości Biała Podlaska to także możliwość skorzystania z oferty wyjątkowej atrakcji tych terenów, jakim jest spływ kajakami po Bugu pozwalający w pełni docenić uroki naturalne tych okolic. Do pieszych i rowerowych wędrówek kuszą bujne lasy i poprowadzone nimi atrakcyjne szlaki turystyczne, dlatego darmowy parking w Dworku Jolanta pozwala na pozostawienie samochodu pod nadzorem i ruszenie na własną rękę na zwiedzanie okolic. Wiemy jednak także, że nawet najciekawsze zwiedzanie może w pewnym momencie znużyć najmłodsze dzieci, dla których Dworek Jolanta przygotował plac zabaw pozwalający na szaleństwa fizyczne dla dzieci i odpoczynek dla rodziców. Wyposażony w liczne atrakcje i w pełni bezpieczny, nasz plac zabaw to doskonała alternatywa dla najmłodszych do spędzenia tutaj wypoczynku.

ATRAKCJE W BIAŁEJ PODLASKIEJ I OKOLICACH​

Dworek Jolanta znajduje się w centrum turystycznego regionu bogatego w historię.

Przy okazji można zwiedzić:
  • Czosnówka – Stajnia Rudka (szkółka jeździecka)
  • Studzianka- Cmentarz tatarski
  • Janów Podlaski – Stadnina koni arabskich
  • Podlaski Przełom Bugu – Spływy kajakowe, Rezerwaty przyrody m.in. szwajcaria podlaska
  • Kodeń, Leśna Podlaska, Pratulin – Sanktuaria religijne
  • Jabłeczna – Klasztor cerkiewny

Dworek Jolanta to miejsce które zauroczy każdego. Posiada wiele atrakcji, ale również umiejscowiony jest w okolicy w której najbardziej wymagający gość nie będzie się nudził. Bardzo blisko dworku znajduje się Stajnia Rudka w której zarówno początkujący jak i osoby jeżdżące już od jakiegoś czasu mogą podnieść swoje umiejętności jeździeckie. Jazda konna to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Kolejne atrakcje jakie czekają na naszych gości w Białej Podlaskiej to spływy kajakowe Podlaskim Przełomem Bugu. Jest to idealny sposób na spędzenie czasu dla osób, które lubią aktywny wypoczynek. W Białej Podlaskiej znajdują się również rezerwaty przyrody w których można podziwiać przyrodę nie naznaczoną ręką człowieka. Możliwość spędzenia całego dnia na łonie natury i oddychanie świeżym powietrzem bez smogu to bardzo zdrowe atrakcje. Biała Podlaska posiada również dla turystów inne ciekawe miejsca takie jak sanktuaria religijne (Kodeń, Leśna Podlaska, Pratulin), a także klasztor cerkiewny Jabłeczna, czy cmentarz tatarski Studzianka. Atrakcje te pozwolą na poznanie historii regionu i ważnych dla społeczności lokalnej miejsc. Nasi goście odwiedzający Dworek Jolanta w Białej Podlaskiej mogą liczyć na wiele ciekawych opcji spędzania wolnego czasu. Przepiękne atrakcje turystyczne sprawiają, że każdy przeżyje tu niezapomniane chwile i wybierze coś dla siebie. Wspaniała przyroda to jedna z zalet jakie posiada Biała Podlaska. Atrakcje turystyczne i wspaniały Dworek do którego Państwa serdecznie zapraszamy to kolejne zalety.

Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji o naszych pokojach

Skip to content