INFO U nas zrealizujesz BON TURYSTYCZNY

Atrakcje obiektu

ATRAKCJE

miejsce grillowe, plac zabaw, parking...

Dworek Jolanta to hotel ***, restauracja,dwie sale szkoleniowe ,letni ogród piwny (Marianówka), miejce grillowe,muszla koncertowa,mini plaża,staw zarybiony,plac zabaw dla dzieci, oraz boisko do siatkówki bezpłatny parking strzeżony. To wszystko do Państwa dyspozycji.

Dworek Jolanta mieszczący się w Białej Podlaskiej oferuje swoim gościom nie tylko komfortowe noclegi i smaczne dania w restauracji, ale też inne atrakcje. Biała Podlaska jest miejscem, gdzie można odpocząć w przyjaznej atmosferze przypominającej o wielokulturowości tego miasta leżącego na pograniczu Polski i Białorusi, gdzie przez lata równie silne były wpływy chrześcijańskie, jak i prawosławne, tworzące niepowtarzalną mieszankę tradycji, kultury, smaków i zachowań charakterystycznych dla tego regionu. Do dyspozycji gości Dworku Jolanta w Białej Podlaskiej oddajemy m.in. boisko pozwalające dzieciom wyładować energię w trakcie gier zespołowych, miejsce grillowe, pozwalające na samodzielne przygotowanie smacznego posiłku z wykorzystaniem słynących ze smaku regionalnych mięs i wędlin, darmowy parking umożliwiający bezproblemowe pozostawienie samochodu i wyruszenie na wędrówki piesze lub rowerowe po okolicach oraz przygotowany specjalnie z myślą o naszych najmłodszych gościach plac zabaw. Biała Podlaska to wyjątkowo urokliwie położone miasto, którego atrakcje naturalne, jak Podlaski Przełom Bugu zachwycają osoby szukające piękna nieskażonej cywilizacją przyrody. W Białej Podlaskiej z kolei zachwycają atrakcje architektoniczne: zachowane do dzisiaj obiekty świadczące o bogatej historii tego miejsca, jak pałac Radziwiłłów, kościół świętej Anny, będący dawniej zborem ariańskim oraz plac Wolności przy którym znajdziemy urokliwe kamieniczki.

ALL FACILITIES

Proponujemy wycieczki rowerowe po okolicy, nordinc walking, spacer w pobliskim lesie oraz cisze i spokój od codziennego zgiełku.

Inne atrakcje w Białej Podlaskiej to znajdujące się nieopodal miasta stadnina koni arabskich w Janowie Podlaskim, co roku odwiedzana przez wielbicieli tych przepięknych zwierząt, sanktuaria katolickie w Kodniu i Leśnej Podlaskiej, cerkiew unicka w Kostomłotach - wyjątkowy obiekt w Polsce oraz stary cmentarz tatarski w Studziance. Biała Podlaska i okolice to bowiem historycznie teren zamieszkiwany przez różne narodowości, do dzisiaj zachowujący swoistą odrębność kulturową wobec innych części Polski. Pobyt w miejscowości Biała Podlaska to także możliwość skorzystania z oferty wyjątkowej atrakcji tych terenów, jakim jest spływ kajakami po Bugu pozwalający w pełni docenić uroki naturalne tych okolic. Do pieszych i rowerowych wędrówek kuszą bujne lasy i poprowadzone nimi atrakcyjne szlaki turystyczne, dlatego darmowy parking w Dworku Jolanta pozwala na pozostawienie samochodu pod nadzorem i ruszenie na własną rękę na zwiedzanie okolic. Wiemy jednak także, że nawet najciekawsze zwiedzanie może w pewnym momencie znużyć najmłodsze dzieci, dla których Dworek Jolanta przygotował plac zabaw pozwalający na szaleństwa fizyczne dla dzieci i odpoczynek dla rodziców. Wyposażony w liczne atrakcje i w pełni bezpieczny, nasz plac zabaw to doskonała alternatywa dla najmłodszych do spędzenia tutaj wypoczynku.

Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji o naszych pokojach

Skip to content