INFO U nas zrealizujesz BON TURYSTYCZNY

Konferencje i szkolenia
w Białej Podlaskiej

0
osób w sali
Konferencje i szkolenia​

Dworek Jolanta to również idealne miejsce do organizacji konferencji,szkoleń lub innych spotkań biznesowych oraz wyjazdów firmowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy cztery sale klimatyzowane, wyposażone w system nagłośnieniowy z dostępem do bezprzewodowego internetu oraz urządzeń mulimedialnych.

Dysponujemy salami na:
  • 250 osób
  • 60 osób
  • 35 osób
  • 20 osób

Zapewniamy usługi dodatkowe takie jak:catering,organizację przerw kawowych oraz posiłków (lunch i kolacje biznesowe).

 

Konferencja to nie tylko okazja do wymiany doświadczeń zawodowych, lecz także okazja do zawiązania nowych znajomości. Nie od dziś wiadomo, że najlepsze interesy robi się w przyjaznej atmosferze. Pod tym względem znajdujący się w Białej Podlaskiej Dworek Jolanta nie ma sobie równych. W części szkoleniowo – konferencyjnej dworku znajdują się cztery sale konferencyjne.

 

Największa sala konferencyjna (Biała Podlaska) może pomieścić nawet 250 osób. Oprócz największej sali posiadamy również mniejsze sale, z których każda pomieści odpowiednio: 60, 35 i 20 osób. Każda sala konferencyjna wyposażona została w zestaw nagłośnieniowy, rzutnik oraz wysuwany ekran, a także w klimatyzację. Dzięki temu każda konferencja może przebiegać w miłej i przyjemnej atmosferze. Organizując szkolenie lub konferencję w Białej Podlaskiej warto zdecydować się na nasz dworek. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie, ponieważ organizujemy szkolenia i konferencje już od wielu lat. Oprócz zaplecza technicznego posiadamy również bardzo dobre zaplecze gastronomiczne.

 

Każda konferencja (Biała Podlaska), która organizowana jest w naszej firmie, może zostać rozszerzona dodatkowo o serwis kawowy i usługi cateringowe. Istnieje również możliwość zorganizowania kolacji biznesowej w hotelowej restauracji. Wszystkie szkolenia (Biała Podlaska) organizowane w naszym dworku wyceniane są indywidualnie. Cena szkolenia zależy od terminu, wielkości wynajmowanej sali oraz ilości uczestników. Im więcej osób bierze udział w szkoleniu, tym jego cena w przeliczeniu na jedną osobę jest niższa. Nasz dworek znajduje się na przedmieściach w Białej Podlaskiej. Dystans dzielący kompleks od centrum sprawia, że jest tu chicho i spokojnie. Obiekt znajduje się jednak na tyle blisko centrum miasta, że nie ma problemu z dostaniem się tam. Oferta szkoleniowo-konferencyjna skierowana jest przede wszystkim do firm, w tym również do firm zajmujących się organizowaniem szkoleń. Możemy również zorganizować szkolenie lub spotkanie dla osób prywatnych.

Skip to content